Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubov

+3
Xenia444
GiRL
EvA990
7 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  summerlove Вто Jул 10, 2007 3:36 am

nema greska za tebe admin
summerlove
summerlove
V.I.P.
V.I.P.

Број на мислења : 99
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  Krcko Вто Jул 10, 2007 1:18 pm

ja se slozuju, ama da vi kazu deka, dobro e da si ljubomoran, kako sho rekote, i dobro e da mu navestes na partnero deka si ljubomoran, a ne da preterues i non stop da zbores za toj. Spored mene treba da mu spomnes deka tebe ne ti e seedno sho ke prave on, a posle, i da si poveke ljubomoran, toj da si ga cuvas sal za tebe, zs ako stvarno mu verues na partnero nema sho non stop toj da mu ga baes. zaso eve da vi kazu deka mene nekako ubavo mi bese takoj kda ke mi spomnea ili kda ke videse deka e ljubomorna, ama posle pa vise mi bese preko glava, zaso ustvari so toj sho ga zboremo nonstop, gledam deka ona mene uopste ne mi verue... razbirate neli??? razbiram ljubomora, ama pa treba da si ima red.. Very Happy
Ljubov - Page 3 491840 Se vo mera! Ljubov - Page 3 491840
Krcko
Krcko
Филозовско Дрндало
Филозовско Дрндало

Број на мислења : 71
Age : 35
Локација : Location Unknown
Registration date : 2007-07-05

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  Boban Вто Jул 10, 2007 5:56 pm

Cista 10 za Krckota. Sekako deka trazu bar malku da mi se pokaze ljubomora, inace so bi znacilo bez toj? Deka ne e bitno so rabotu? Se treba da si e umereno. Pregolemata ljubomora e znak na nedoverba, a umerenata e znak na toj deka nesto vu znacez na taj osoba.
Boban
Boban
4Fun Freak
4Fun Freak

Број на мислења : 27
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  EvA990 Вто Jул 10, 2007 6:56 pm

Boban напиша:Pregolemata ljubomora e znak na nedoverba, a umerenata e znak na toj deka nesto vu znacez na taj osoba.


Ljubov - Page 3 4713 Ljubov - Page 3 4713 Ljubov - Page 3 4713
EvA990
EvA990
Forum Master
Forum Master

Број на мислења : 194
Age : 33
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  summerlove Вто Jул 10, 2007 8:24 pm

pa ja celo vreme aludiram na toj cheers
summerlove
summerlove
V.I.P.
V.I.P.

Број на мислења : 99
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  Krcko Сре Jул 11, 2007 2:06 am

Abe mene mi e cudno, site se soglasuemo....
ali ustvari izg ne e takoj. i mozu da se kladu da prasamo ushe 100 dusi, i oni isto ke mislat kako nas, ili??? i u tj slicaj sveto treba da cveta neli? ama zaso ne e se takoj rozevo? fintata e u toj sho ga pisa ja:
Se vo mera! sal sho ustvari e teshko da se najde taj mera, neli? zaso neznaes kda e dosta. ustvari toj so tek na vremeto ke si dojde na mesto, ama sekojput ke ima problemi na pocetako. zaso na primer, kda ti bi pokazal nekoj stepen na ljubomora(eve da kazemo mal) i posle ne tolku, demek mu verues na partnero, on mos ke si pomisle, dali stvarno me saka? zaso ke gu ima mislata (bar na pocetako), partnero mi ljubomorese,znaci me sakase, a sga vise ne, i odma se otvara prasanjeto dali te saka? i da iskreno da vi kazu deka ja takoj bi si pomislil. znaes, ovaj tema e epten zaebana za diskuzija, mozu da pisuju uste kolku sakate, i pa nema nisho da se razberemo, zaso ustvari nija site ga trazemo onoj idealnoto(eve vi nova tema za muabet), a ustvari site nija smo razlicna prikaska.
decki stvarno fala sho ga procitate ovoj celoto, i cestitam na onija sho uspeaa da me razberet, zaso i ja edvaj se razbra sho sakam da kazu so ovoj. Ljubov - Page 3 660641 Ljubov - Page 3 491840 Ljubov - Page 3 660641 Ljubov - Page 3 491840
Krcko
Krcko
Филозовско Дрндало
Филозовско Дрндало

Број на мислења : 71
Age : 35
Локација : Location Unknown
Registration date : 2007-07-05

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  GiRL Сре Jул 11, 2007 2:10 am

e da site ga trazemo idealnoto ama nemoze se da bide sekad idealno i rozevo
GiRL
GiRL
The One And The Only
The One And The Only

Број на мислења : 268
Registration date : 2007-07-05

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  EvA990 Сре Jул 11, 2007 3:47 am

GiRL напиша:e da site ga trazemo idealnoto ama nemoze se da bide sekad idealno i rozevo


nikad nisto ne e idealno i rozevo
EvA990
EvA990
Forum Master
Forum Master

Број на мислења : 194
Age : 33
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  Krcko Сре Jул 11, 2007 3:01 pm

Znaemo deka nisho nemoze da bide idealno, ama nekad ke si pomislemo deka smo ga nashle, ne poradi toj sho stvarno ke bide idealan, tuku poradi toj sho ke bide najblisku do idealnoto, bar za nas.
i inace nikoj ne znae sho e toj idealno, zaso toj ti e ustvari kako gospod. site ga zboret, nekoi i veruet u toj, ama nikoj ne ga e videl t.e. ne ga e nashal.
Ljubov - Page 3 491840 Ljubov - Page 3 660641 Ljubov - Page 3 660641 Ljubov - Page 3 491840
Krcko
Krcko
Филозовско Дрндало
Филозовско Дрндало

Број на мислења : 71
Age : 35
Локација : Location Unknown
Registration date : 2007-07-05

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  EvA990 Чет Jул 12, 2007 4:26 am

Da , u pravo si Krcko. Nikad ne moze da bide idealno zs kolku i da mislemo deka neso e prekrasno,deka ke poletamo od sreka i tap neso loso iskrsne i ajde pa nervozi scratch
EvA990
EvA990
Forum Master
Forum Master

Број на мислења : 194
Age : 33
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Ljubov - Page 3 Empty Re: Ljubov

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот