Што значи твоето име?

Go down

Што значи твоето име? Empty Што значи твоето име?

Пишување  Don Corleone on Пон Jул 23, 2007 12:26 am

На следниот линк можете да си го видите значењето на вашето име...па повелете......

http://www.blogthings.com/whatdoesyournamemeanquiz/
Don Corleone
Don Corleone
V.I.P.
V.I.P.

Број на мислења : 61
Age : 29
Registration date : 2007-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот